Půst Léčí Nemoci

Rostlinné potraviny
Zdravé a energické

Jíst a pít pouze ovoce, zeleninu, rýži, kukuřici, fazole, brambory a vodu z reverzní osmózy, sedět tak zřídka a mít dostatek denního světla předchází rakovině. Jíst pouze ovoce a zeleninu znamená umět jíst, kdykoli máte hlad. Rýže, fazole, brambory a kukuřice mohou být levnými základními prvky vaší stravy, díky nimž se budete cítit sytí. Vyvarujte se kouření, konzumace soli, mléčných výrobků, masa, kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy a všeho nezdravého jídla. Sílu půstu zná mnoho lidí nejméně tisíce let, včetně Římanů, Řeků a Hebrejců. Podle Bible stvořil Elohim lidi, aby jedli pouze ovoce a zeleninu (Genesis 1:29, Daniel 1). Lidé již dlouho vědí, že jíst jídlo života je lepší než jíst jídlo smrti.

Půst minimalizuje toxiny v těle. Po dobu 25 dnů půstu následuje praktikování výše uvedeného životního stylu, opravuje zubní dutiny a léčí rakovinu a mnoho dalších nemocí. Podívejte se na Vědu a výtvarné umění půstu od Herberta Sheltona. U obézních lidí může být nutná liposukce před hladovkou.

Konzumace organického cukru a organického sodíku v ovoci a zelenině, které vaše tělo dokáže rychle rozložit, je zdravé a dodává tělu energii. Konzumace umělého cukru a soli však způsobuje cukrovku, vysoký krevní tlak, srdeční choroby a nespočet dalších nemocí. Konzumace toxinů vás dehydratuje, protože vaše tělo musí k toxickým molekulám připojit molekuly vody, aby chránily vaše orgány. To oslabuje váš imunitní systém a přidává zbytečnou váhu, která vaše tělo nabírá energií. Několik druhů zeleniny je dobrým zdrojem vitaminu B12 a bílkovin.

Zubní zdraví je důležitou součástí celkového zdraví. Nejlepší způsob, jak chránit zuby, je pouze konzumace jídla v tekuté formě a používání nitě, opláchnutí ústní dutinou a čištění zubů zubní pastou bez obsahu fluoridů několikrát denně, a zejména před spaním. Jíst pevné jídlo je v pořádku, i když ne optimální, pokud jsou přijata další výše uvedená opatření. Pokud také spíte s otevřenými ústy, vložení zvlhčovače do blízkosti postele udrží vzduch vlhký, zatímco spíte, a zabrání přílišnému vysychání úst, takže je menší pravděpodobnost vzniku zubních kazů. Alternativou je spánek se zavřenými ústy. K dosažení tohoto cíle může být nutné použít nějaký druh hlavového vybavení.

Rutinné používání hyperbarických komor k rychlejšímu uzdravení je také velmi prospěšné pro zdraví.